Dotacje na zakup narzędzi

DOTACJE Z UE I PUP – WSPARCIE FINANSOWE NA ZAKUP NARZĘDZI I ELEKTRONARZĘDZI

 

Zapraszamy do Centrum Techniki Narzędziowej wszystkich tych, którzy otrzymali lub ubiegają się o:

  1. Dotację z Unii Europejskiej na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

  2. Dofinansowanie z Powiatowego Urzędu Pracy na wyposażenie/ doposażenie miejsca pracy.

 

Nasz zespół pomoże Ci w odpowiednim doborze sprzętu – narzędzi, elektronarzędzi i wyposażenia – w oparciu o Twoje indywidualne preferencje i zapotrzebowanie.

 

Zrealizuj swoją dotację/ dofinansowanie w trzech prostych krokach:

 

  1. Odezwij się do nas w dogodny dla siebie sposób (e-mail, telefon) lub odwiedź nas osobiście. Najlepiej jeśli zrobisz to przed złożeniem odpowiedniego wniosku. Przedstaw nam listę niezbędnych produktów lub określ, jaki sprzęt będzie Ci potrzebny.

  2. W oparciu o udzielone informacje dokonamy dokładnej wyceny wszystkich rzeczy. Oferta zawierać będzie najważniejsze dane – nazwy produktów, producentów, ceny, kody produktów itp. Wyznaczymy również osobę odpowiedzialną za Twoje zamówienie oraz określimy termin i warunki jego realizacji. Wybierzesz dogodną dla siebie formę zapłaty i odbioru towaru.

  3. Gdy tylko otrzymasz środki finansowe z UE/ PUP, skontaktuj się z nami, a natychmiast przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia na uzgodnionych wcześniej zasadach. W każdej chwili będziesz mógł sprawdzić stan swego zamówienia, kontaktując się z osobą odpowiedzialną za jego wykonanie.

 

Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę zamówień. Naszym klientom oferujemy specjalne rabaty, szybką realizację i dostawę oraz dogodne formy zapłaty. Nasz zespół zapewnia profesjonalne doradztwo przy doborze sprzętu, serwis techniczny w razie problemów i wszelkie usługi posprzedażowe.

Przygotowanie oferty jest bezpłatne

Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Tel. kontaktowy: 500 002 578  
E-mail: biuro@ctn.wroclaw.pl